O Firmie

ID-10046970MSP-KONSULTING jest firmą konsultingową, świadczącą kompleksową pomoc w zakresie zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Wsparcia udzielamy przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorcom, doradzając, konsultując i pomagając w ich codziennych problemach biznesowych. Nasz zespół tworzą eksperci w zakresie m.in. przedsiębiorczości, finansów, prawa, dotacji unijnych oraz informatyki. Firma posiada swoje oddziały w Krakowie i Warszawie, jednak z uwagi na fakt, że większość usług możemy świadczyć on-line, do korzystania z naszej oferty zapraszamy osoby z całego kraju.

Firma została zarejestrowana w 2009r w Krakowie.

NIP: 6772242025  REGON: 120971742
Nr rachunku bankowego: 31124014311111001025852353
Nazwa: MSP-KONSULTING
Adres: ul. Ogrodowa 31/35, 00-893 Warszawa

 

CO ROBIMY

  • Znajdujemy pomysł na biznes
  • Urealniamy już istniejące pomysły
  • Pozyskujemy kapitał na działalność gospodarczą (w szczególności z funduszy unijnych)
  • Sporządzamy biznesplany
  • Zakładamy i prowadzimy strony internetowe
  • Umożliwiamy firmom zaistnienie w Internecie (pozycjonujemy i optymalizujemy strony WWW)
  • Promujemy i reklamujemy firmy
  • Rozwiązujemy problemy (m.in. prawne)
  • Zajmujemy się finansami i księgowością firmy

Kompleksowa obsługa

Dzięki temu, że nasz zespół składa się z przedstawicieli różnych dziedzin, związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, rozwiążemy każdy problem jaki pojawi się w Twojej firmie.

Dodatkowo każdy problem, z jakim się do nas zwrócisz, będzie rozpatrywany w kontekście wszystkich aspektów działalności Twojej firmy. Nasi pracownicy współpracują ze sobą i mają świadomość, że firma to system naczyń połączonych. Wiedzą, że każde ich działanie będzie miało konsekwencje na wszystkich możliwych obszarach, na których Twoja firma funkcjonuje.

Profesjonaliści w swoich dziedzinach

Cały nasz zespół składa się z osób, które mają branżowe wykształcenie i co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy, możesz mieć pewność, że Twój problem zostanie rzetelnie rozwiązany. My nie konkurujemy ani ceną, ani krótkimi terminami, naszą przewagą jest jakość.

Przystępne ceny

Mimo, iż nie konkurujemy cenami, nie jesteśmy najdrożsi na rynku. Dzięki temu, że każdego stać na skorzystanie z naszej pomocy, mamy wielu klientów. A co za tym idzie, duże doświadczenie zawodowe.

Jesteśmy dostępni w całym kraju

Osobiście można się z nami spotkać w dwóch największych miastach w kraju. Natomiast on-line jesteśmy dostępni dla każdego. Udzielamy porad mailowo, przez gg i skype, oraz przez nasz formularz porad on-line.

Przyjazna atmosfera

Mimo ciągłego przebywania w środowisku biznesowym, prawnym i finansowym, oraz nieustannego zajmowania się pieniędzmi, paragrafami i dokumentami wszelakimi, nie zatraciliśmy ani człowieczeństwa ani dystansu do siebie i otaczającego świata.

Mamy nadzieję, że dzięki nam prowadzenie własnej firmy będzie Ci sprawiać taką samą frajdę, jaką sprawia nam praca w naszym zespole. Bo biznes i finanse naprawdę mogą być fajną zabawą.

TOP