Nasz zespół

Wszystkie usługi doradcze świadczymy, korzystając z wiedzy i kompetencji współpracujących z nami ekspertów. Każdy z nas posiada bogate doświadczenie w swojej dziedzinie, chętnie dzieląc się nim w relacjach z Klientami. W swej pracy kierujemy się profesjonalizmem i szukaniem najlepszych rozwiązań dla rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

Wsparcia prawnego udziela kancelaria radcowska Ars Legis radcy prawnego Grzegorza Łopaty.

Za strony internetowe odpowiadają Łukasz Różewicz (wszelkie działania związane z wordpressem) i Robert Piskorz (joomla i pozycjonowanie)

Profesjonalnym słowem wspierają nas copywriterzy Anna Wodzyńska i Adam Buszek.

Ponad to zespół naszych ekspertów tworzą również:

IWONA OLEKSY

IWONA OLEKSY

Doradczyni biznesowa, właścicielka MSP-KONSULTING

Nnadzoruje zespół ekspertów. Zajmuje się doradztwem biznesowym, opracowywaniem biznesplanów oraz reklamą. Mentor biznesowy.

ANNA SAWCZUK

ANNA SAWCZUK

Doradczyni biznesowa

doradczyni biznesowa i zawodowa, z zamiłowania trener i coach. W MSP-KONSULTING udziela Klientom porad w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości, wdrażania nowych rozwiązań biznesowych i analizą działań marketingowych w Internecie. W swojej pracy eksperckiej umiejętnie łączy wiedzę biznesową z własnym doświadczeniem w roli przedsiębiorcy.

JOLANTA STAWICKA

JOLANTA STAWICKA

Księgowa, doradczyni finansowa

licencjonowana księgowa i biegła rewidentka (posiada uprawnienia KIBR) z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw o różnych profilach działalności. Naszym Klientom oferuje pełen zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych oraz przygotowuje analizy finansowe (w tym na etapie tworzenia biznesplanów). Skutecznie pozyskuje fundusze na rozwój firm, m.in. sporządzając wnioski o dotacje unijne i udzielenie kredytów.

Biurco

Biurco

Biuro coworkingowe

Miejsce naszej pracy i spotkań z naszymi Klientami. Również miejsce, w którym swoją działalność prowadzi wiele osób, z których pomocy korzystamy podczas naszej pracy. Dzięki nim naprawdę nie ma dla nas problemu nie do rozwiązania.

Milena Maeck

Milena Maeck

Grafik

Rysunki reklamowe, torby reklamowe, kubki, koszulki, szycie reklamowych pluszaków.

TOP