Nasz zespół

Wszystkie usługi doradcze świadczymy, korzystając z wiedzy i kompetencji współpracujących z nami ekspertów. Każdy z nas posiada bogate doświadczenie w swojej dziedzinie, chętnie dzieląc się nim w relacjach z Klientami. W swej pracy kierujemy się profesjonalizmem i szukaniem najlepszych rozwiązań dla rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

Wsparcia prawnego udziela kancelaria radcowska Ars Legis radcy prawnego Grzegorza Łopaty.

Za strony internetowe odpowiadają Łukasz Różewicz (wszelkie działania związane z wordpressem) i Robert Piskorz (joomla i pozycjonowanie)

Profesjonalnym słowem wspierają nas copywriterzy Anna Wodzyńska i Adam Buszek.

Ponad to zespół naszych ekspertów tworzą również:

IWONA OLEKSY

IWONA OLEKSY

Doradczyni biznesowa, właścicielka MSP-KONSULTING

Nnadzoruje zespół ekspertów. Zajmuje się doradztwem biznesowym, opracowywaniem biznesplanów oraz reklamą. Mentor biznesowy.

ANNA SAWCZUK

ANNA SAWCZUK

Doradczyni biznesowa

doradczyni biznesowa i zawodowa, z zamiłowania trener i coach. W MSP-KONSULTING udziela Klientom porad w zakresie szeroko pojętej przedsiębiorczości, wdrażania nowych rozwiązań biznesowych i analizą działań marketingowych w Internecie. W swojej pracy eksperckiej umiejętnie łączy wiedzę biznesową z własnym doświadczeniem w roli przedsiębiorcy.

JOLANTA STAWICKA

JOLANTA STAWICKA

Księgowa, doradczyni finansowa

licencjonowana księgowa i biegła rewidentka (posiada uprawnienia KIBR) z wieloletnim doświadczeniem w pracy na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw o różnych profilach działalności. Naszym Klientom oferuje pełen zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych oraz przygotowuje analizy finansowe (w tym na etapie tworzenia biznesplanów). Skutecznie pozyskuje fundusze na rozwój firm, m.in. sporządzając wnioski o dotacje unijne i udzielenie kredytów.

Biurco

Biurco

Biuro coworkingowe

Miejsce naszej pracy i spotkań z naszymi Klientami. Również miejsce, w którym swoją działalność prowadzi wiele osób, z których pomocy korzystamy podczas naszej pracy. Dzięki nim naprawdę nie ma dla nas problemu nie do rozwiązania.

TOP